Ma (szombaton) délig még a móri postán kérheted az ezévi bornapokra készíttetett hivatalos alkalmi bélyegzést!
Most az egyesület 30 éves történetét mutattuk be megfűszerezve tagjaink gyűjteményeiből egy kis válogatással.
Egyik tagtársunk, Berényi István kis videójával kívánunk kellemes adventi időszakot mindenkinek!