Egyik tagtársunk, Berényi István kis videójával kívánunk kellemes adventi időszakot mindenkinek!
Örömmel jelentjük, hogy 2018-as kiállításunk a BÉLYEGVILÁG magazin címlapjára került. Ez a megtisztelő elismerés...
Kiállitásunkon szombaton és vasárnap még beszerezheted ezeket csodás TÚRISTA- ÉRMEKET darabonként 890 Ft-ért.